• slider5
  • slider1
  • slider1
  • slider1

 

UWAGA !!!!

ZE WZGLĘDU NA BRAK WOLNYCH MIEJSC W ŻŁOBKU

NIE OGŁASZA SIĘ REKRUTACJI DO ŻŁOBKA MIEJSKIEGO nr 2

W KĘTRZYNIE ul. WIERZBOWA 2 NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

 

Wydarzenia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

         Dnia 17 stycznia dzieci  z grupy ,,Smerfy” zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Przedszkolaki pod okiem nauczycielek przygotowały dla szanownych gości ,,Jasełka” a także zaśpiewały piosenkę z okazji święta swoich bliskich. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec uroczystości ,,Smerfy” wręczyły upominki swoim babciom i dziadkom, po czym zaprosiły gości na słodki poczęstunek.
      To był naprawdę wyjątkowy dzień. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze babć i dziadków, ukazały nam, jak ważne są takie uroczystości oraz wspólnie spędzone chwile, w miłym, rodzinnym nastroju.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

15 stycznia odbył sie bal karnawałowy. Z tej okazji wszyscy przebraliśmy się w kolorowe i ciekawe stroje. Wraz z najmłodszymi przedszkolakami uczestniczyliśmy w zabawie na sali gimnastycznej, prowadzonej przez animatora. Pani fotograf wykonała sesję zdjęciową całej grupie oraz pamiątkowe zdjęcia indywidualne. Kolejną  atrakcją tego dnia był  słodki poczęstunek, z którego dzieci bardzo się cieszyły. 

Podkategorie

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

Ostatnie nowości

Twitter response: "Could not authenticate you."

Mini galeria