DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

   

14 X – DZIEŃ Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników i uczestników oświaty.

W grupie „Zgrywusy” przeprowadzono zajęcia, które zapoznały je ze znaczeniem pojęcia „edukacja”, rozumieniem, kto jest uczestnikiem edukacji. Poczuły się bardzo dumne dowiadując się, że one w edukacji są najważniejsze. Dzieci podczas zajęć plastycznych wykonały piękną dużą laurkę, składającą się z rysunków kwiatów każdego dziecka z naszej grupy. W ten sposób powstała „wielka” laurka dedykowana pracownikom naszego przedszkola, która była wyrazem wdzięczności za ich pracę. To był piękny dzień, pełen życzeń, życzliwości i wyrażania wdzięczności.

Pracownicy naszego Przedszkola serdecznie dziękują  za życzenia i okazaną wdzięczność.

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl