Jagódki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W pierwszym tygodniu stycznia Jagódki brały udział w zajęciach związanych z tematem,,Nowy rok się właśnie zaczął i z radości wszyscy skaczą".Dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych ,wysłuchały wiersza o porach roku , zapoznały się z nazwami dni tygodnia na podstawie opowiadania ,,Bajka o dniach tygodnia".Przy pomocy opiekunek Jagódki wykonały prace plastyczne pt. ,,Noworoczne fajerwerki ".

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Nadszedł grudzień, a z nim oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Ostatnie tygodnie przed świętami umożliwiły nam przybliżenie dzieciom świątecznych tradycji oraz wprowadzenie świątecznego nastroju. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich zaproponowanych im zajęciach i aktywnościach. Małe Jagódki wykonały ozdoby na choinkę oraz przygotowały upominki dla rodziców. W całym tym czasie przygotowań do świąt towarzyszyły nam kolędy i pastorałki oraz radosne zabawy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dnia 16.12.2021 r. po raz pierwszy w naszej grupie odbyły się zajęcia dogoterapii. Odwiedził nas szczególny gość - suczka Mila wraz ze swoją opiekunką. Zajęcia przygotowane były z myślą o najmłodszych, miały na celu przybliżenie i oswojenie dzieci z tematem "Mam psa" oraz wprowadzenie dzieci w tematykę dogoterapii. W czasie spotkania, dzieci mogły dowiedzieć się, jakie zasady obowiązują podczas pierwszego kontaktu z psem. Pani Ewa przedstawiła dzieciom zasady, jakie należy przestrzegać podczas zabawy z pupilem, jak prawidłowo go nakarmić. W czasie zajęć, Jagódki mogły osobiście doświadczyć łagodności Mili, która cierpliwie wysłuchiwała wydawadnych jej poleceń. Dzieci dowiedziały się, czym jest mowa psa. Wizyta Mili wniosłą wiele nowych doświadczeń, a wspólne zabawy z pieskiem wywołały mnóstwo pozytywnych emocji. Kontakt Jagódek z bardzo przyjaznym pieskiem był wielkim wydarzeniem w grupie.

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl