×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but wydarzenia/2018-19/przedszkole/smerfy/12-12-warsztaty/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Wolontariat

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

          W ubiegłym tygodniu  przedszkolaki z grupy ,,Smerfy” wzięły udział w Ogólnopolskiej Kampanii ,,Czysta Polska”, której celem jest ochrona środowiska i poprawa jakości życia. W ramach akcji Smerfy otrzymały bezpłatne zestawy (foliowe rękawiczki, worki na śmieci ), dzięki którym mogliśmy posprzątać najbliższe otoczenie naszego przedszkola. Mali wolontariusze z wielką chęcią i zaangażowaniem przystąpili do sprzątania, dzięki czemu pobliskie skwery z zielenią odzyskały naturalne piękno.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

                    

        Grupa Smerfy wzięła udział w projekcie organizowanym przez miesięcznik ,,Bliżej przedszkola” pod nazwą ,,Bliżej pieska”. Celem projektu jest zachęcenie nauczycieli do podejmowania działań uwrażliwiających dzieci na niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom, a także edukujących przedszkolaków z zakresu właściwego zachowania wobec zwierząt. W ramach projektu została zorganizowana zbiórka karmy i akcesoriów dla piesków ze schroniska w Pudwągach. Dziękujemy Rodzicom za włączenie się do akcji..

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

             Dzieci z grupy ,,Smerfy” wspólnie z paniami nauczycielkami oraz nauczycielem z grupy ,,Pracusie” wzięli udział w zbiórce żywności dla ludności z Wileńszczyzny. Celem akcji było rozwijanie u dzieci empatii, chęci niesienia pomocy potrzebującym. To właśnie dzięki wspaniałym przedszkolakom i ich rodzicom akcja zakończyła się sukcesem i zebraliśmy do naszego ,,pudełka” wiele produktów żywnościowych, które z pewnością wspomogą potrzebujące osoby na Wileńszczyźnie. Takie działania integrują środowisko, a przede wszystkim uczą tego, że razem możemy więcej!

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl