Wolontariat

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mieszkanka Ketrzyna, Pani Edytka walczy o powrot do zdrowia.

Nasze niebieskie serducho zostało zapełnione nakretkami, które zostały przekazane na rehabilitację dla Pani Edytki.

Warto pomagać.

20221006 130535

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

     Pracownicy Miejskiego Przedszkola Integracyjnego ,,Smerfowa Kraina”  bardzo aktywnie włączyli się do akcji ,,Kiermasz ciast” organizowanej przez Burmistrza Miasta Kętrzyna,  Młodzieżową Radę Miejską  w Ketrzynie oraz Centrum Wolontariatu. Ciasta, babeczki i inne słodkości trafiły na stoły do Szkoły Podstawowej nr 1  w Kętrzynie, a pieniądze ze sprzedaży zostały przekazane  na rzecz naszego przedszkolaka walczącego z groźną chorobą nowotworową. 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

               Zima to szczególnie trudny okres dla zwierząt mieszkających w schroniskach, dlatego też w naszym przedszkolu w ramach Akcji „Razem na Święta” została przeprowadzona zbiórka karmy dla podopiecznych schroniska w Pudwągach. Bardzo dziękujemy rodzicom naszych kochanych przedszkolaków za zaangażowanie i rozwijanie w nich wrażliwości na los zwierząt.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W grudniu dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami przyłączyły się do akcji „Razem na Święta”. Przedszkolaki upiekły i udekorowały smakowite pierniki oraz przyłączyły się do zbiórki słodyczy. Wszystkie smakołyki zostały przekazane podopiecznym z Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie, sprawiając tym samym wiele radości. Dzięki uczestnictwu w akcji, uczymy dzieci budowania wspólnot i umacnianiu więzi, oraz kształtujemy poczucie odpowiedzialności za drugą osobę.

IMG 20211216swieta

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Każdego roku dzieci i nauczyciele z Miejskeigo Przedszkola Integracyjengo "Smerfowa Kraina" biorą udział w AKcji Idą Święta, nie o SMS-sie, lecz o kartce pamiętaj!

Fundacja Dbam o Mój Z@sięg serdecznie zachęca wspólnej realizacji kampanii społecznej pt. „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – edycja IV”. Projekt, który realizujemy dotyczy tworzenia i pisania kartek świątecznych, przez co chcemy zwrócić uwagę wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych do najbliższych w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Kampania trwająca do końca 2021 roku wpisuje się nie tylko w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku 2021/2022, ale przede wszystkim w społeczną odpowiedzialność związaną z prowadzeniem i inicjowaniem działalności kulturalno-oświatowej i edukacyjnej prowadzonej w stosunku do dzieci, młodzieży i osób dorosłych w całej Polsce

 

 

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

sekretariat@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl