smerfus

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

     We wtorek 12.04.2022 r. odbyła się wycieczka do Mazurskiego Ośrodka w miejscowości Okrągłe. Uczestniczyły w niej Smerfusie i Zgrywusy.

W ośrodku nie zabrakło szeregu atrakcji związanych z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi. Po przyjeździe dzieci zostały powitane przez panią przebraną za Pisankę. Poprowadziła ona warsztaty plastyczne, podczas których każde dziecko własnoręcznie wykonało wielkanocną dekorację. Smerfusie włożyły wiele starań, by jak najlepiej wykonać powierzone im zadanie.

Następnie animatorzy przebrani za zające przygotowali dla dzieci wesołe zabawy, podczas których uczestnicy utrwalali wiadomości związane ze Świętami Wielkanocnymi. Smerfusie wzięły też udział w emocjonujących zawodach przewożenia jajek.

Przedszkolaki miały również możliwość obserwowania zwierząt hodowanych w pomieszczeniach gospodarczych oraz w zagrodzie na zewnątrz. Dużym zainteresowaniem cieszyło się miasteczko królików. 

To był bardzo udany dzień, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie wracających do przedszkola dzieci. Z pewnością zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich.

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl