wazniak

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzieci z Grupy Ważniaki w dniu 16.12.2021 r.  odwiedziły Konsulat Św. Mikołaja znajdujący się w bombkarni "Doroszko" w Kętrzynie. Dzieci tego dnia zapoznały się z tajnikami pracy elfa, który tworzy piękne ozdoby świąteczne. Dzieci aktywnie spędziły poranek bawiąc się i ucząc.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W grupie Ważniaki odbyła się ważna uroczystość. Dzieci 15.10.2021 r przeszły pasowanie i wstąpiły do grona przedszkolaków. Była to dla nich wyjątkowa chwila. Dzieci były jak by zaczarowane przy ślubowaniu i samej ceremonia pasowania. Naszym zuchom gratulujemy. Zapraszamy do fotorelacji.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

                 

   Dnia 21.09.2021r. przedszkolaki z grupy Ważniaki udały się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie.

Dzieci podczas tej wycieczki zwiedziły garaże, w których mieszczą się  wozy strażackie, poznały  całe wyposażenie wozu strażackiego, sprzęt pożarniczy,  mogły przymierzyć  hełm strażacki. Dzieci wysłuchały również opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka, dowiedziały się także, w jakich okolicznościach można wezwać Straż Pożarną i że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych, ratują zwierzęta, pomagają przy powodzi. Przy okazji utrwaliły sobie  numer alarmowy – 112.

To była bardzo ciekawa i ważna lekcja. Składamy serdeczne podziękowania Strażakom za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania niezwykle istotnej i niebezpiecznej pracy STRAŻAKA .

 

Contact Information

Address

11-400 Kętrzyn

ul.Wierzbowa 2

Telefon
+48 545 99 98
Email

intendent@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl

rodo 

Adresy email: Inspektora Ochrony Danych Osobowych

Miejski Żłobek Nr. 2 -- iod-zlobek2@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl    

Miejskie Przedszkole Integracyjne "Smerfowa Kraina 

      -- iod@smerfowa-kraina.ketrzyn.pl